A101 çay makinesi 2019

★★★★☆

A101 çay Makinesi 2019 arıyorsanız, bugün şanslı gününüz! İhtiyaçlarınıza ve zevklerinize en uygun ürünü seçebilmeniz için size özel hazırlanan A101 çay Makinesi 2019 listemize göz atın. Profesyonel incelemelerden yararlanarak karar verip alışverişinizi tamamladıktan sonra arkanıza yaslanın.

En iyi fiyat

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A101 çay makinesi 2019?

Sadece bir vakum robotunun sahipleri bir a101 çay makinesi 2019 ek olarak faydalanmakla kalmaz, sonuçta, bir emme robotunun süremediği yüksek alanlara veya zemindeki dar noktalara da ulaşır. Ayrıca arabaların, karavanların, bahçe barakalarının veya benzerlerinin hızlı ve kablosuz temizliği için son derece pratiktirler. Bununla birlikte, geniş zemin alanlarının temizlenmesi daha az uygundur, ancak pil performansı genellikle bunun için yeterli değildir.

Makul bir fiyat için, vakum robot teknolojisinin (neredeyse) son durumuna göre olgun bir ürün elde edersiniz. Emme robotu, LDS lazer navigasyonlu tüm odalarda güvenilir bir şekilde dolaşır, dairenin / odaların dijital haritalarını oluşturur (birkaç kart kaydedilebilir), uygulama aracılığıyla güvenilir bir şekilde kontrol edilebilir ve çok iyi bir emme gücü getirir.

Araba kullanırken, şikayet edecek çok az şey var: Medion gibi diğer ucuz robotların aksine, odayı güvenilir ve her şeyden önce sistematik olarak emiyor. Farklı zemin kaplamaları ve halılar sorun değildi. Buna ek olarak, Robovac o kadar düşüktür ki, çoğu mobilya parçası altında da sürebilir. Ölçülen odadan ayrıldığında, bağımsız olarak şarj istasyonuna geri döner. Tek dezavantajı: metal bacakları kötü tanıyor ya da hiç tanımıyor, adımlar da bir problem. Bu alanları birlikte verilen metal bantla yapıştırırsanız, engelleri sorunsuz bir şekilde tanır - ancak yapışkan bant gerçekten zarif değildir. Bunun dışında RoboVac kesinlikle fiyat için ikna ediciydi. Hızlı yüklenir, kullanımı kolaydır ve çok tatmin edici bir emme sonucu sunar.

En önemli kriterler yükleme süresi ve maksimum kullanım ömrünü içerir. Cihazların boyutu ve ağırlığı da ilginçtir. Satın alma kararı verirken rengi de düşünebilirsiniz. Son fakat en az değil, çantanın boyutu veya. toplama kabının ve ilgili filtrelerin. Diğer faktörler de dikkate alındı, ancak daha az ağırlıklandırıldı.

Emme silme robotlarının teknik ekipmanı değişir. Birçok cihaz, adımlar gibi engelleri veya uçurumları tanıyan ve bunları atlayan sensörlerle donatılmıştır. Sensörler, emme robotunun bir silme fonksiyonu veya hasarlı mobilyalarla düşmesini önlemeyi amaçlamaktadır. Birçok emme silme robotu, bir ekran veya kontrol düğmeleri aracılığıyla manuel ayar seçenekleri sunar. Bazı cihazlar uygulama veya Alexa veya Google Home gibi dil asistanları aracılığıyla kontrol edilebilir.

Parke döşeme suya ve neme çok duyarlıdır. Bu nedenle silme suyu sadece aşırı dozlarda kullanılmalıdır. Özel bir elektrikli süpürge, emme ve silme işlevlerinin iyi bir kombinasyonunu sunar. Parke hafifçe temizlenir ve daha sonra tekrar kurutulur. Bu nedenle nemin parke nüfuz etme ve orada hasara neden olma şansı yoktur.

a101 çay makinesi 2019 çok iyi bir yatırımdır. Ancak, evdeki tek temizlik cihazı olmamalıdır. Özel durumlarda yararlı olan ek bir araçtır, ör. B. yemek hazırlarken bir şeyler dökerseniz. Evde küçük çocuklar veya evcil hayvanlar olduğunda ve kiri hızlı bir şekilde çıkarmanız gerektiğinde de mükemmeldir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku