A101 argan yağı

★★★★☆

A101 Argan Yağı arıyorsanız, bugün şanslı gününüz! İhtiyaçlarınıza ve zevklerinize en uygun ürünü seçebilmeniz için size özel hazırlanan A101 Argan Yağı listemize göz atın. Profesyonel incelemelerden yararlanarak karar verip alışverişinizi tamamladıktan sonra arkanıza yaslanın.

En iyi fiyat

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al A101 argan yağı?

a101 argan yağı emme gücü de satın alma kararında önemli bir rol oynamaktadır. Performans verilerini birbirimizle karşılaştırırsak ve birbirimizle bağlanırsak, bir şey dikkat çekicidir: pille çalışan rakipleri kadar güçlü görünmüyor. Kendinizi belirtilen watt değerine yönlendirmeyin, bu öncelikle emme gücü için belirleyici değildir. Nozul yapımı ve motor gücünün yanı sıra kilopaskaldaki bazı modellerin etkileşimi veya. kPA emme gücünüz hakkında bir şeyler söyleyen emme gücü belirledi.

Teslimat kapsamı ve aksesuarlar: Teslimat kapsamı, robotu silmekten silme robotuna kadar önemli ölçüde farklılık gösterebilir. Robota ek olarak, bir şarj istasyonu ve genellikle bir uzaktan kumanda her zaman dahildir. Silme robotunun da temel bir mendili olmalıdır. Bazı cihazlarda yedek parça bulunur. Mendiller çoğunlukla mikrofiberden yapılmıştır ve yıkanabilir. Temizlik fırçaları gibi, arada sırada değiştirilmeleri gerekir, bu yüzden satın almadan önce aşınma malzemesinin takip maliyetlerine bir göz atmaya değer.

Bir başka dezavantaj, emme robotlarının henüz kesinlikle en uygun sınırlara ulaşmamış olmasıdır. Tamamen mobilyalı odalar, karanlık zeminler ve köşeler, emme robotlarının doğru ve kazasız çalışmasını genellikle çok zorlaştırır. Bu nedenle, üreticilerin yeni güncellemeleri her zaman mevcuttur.

Kesin olan bir şey var: a101 argan yağı süper pratik! Bir daha asla sinir bozucu bir kabloya bağlanmadı ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır - bununla süper esneksiniz. Geniş bir hareket yarıçapınız var, hantal emme kabını sürekli olarak arkanıza çekmeyin ve merdivenlerde yine de bir rüya var.

Emme gücü ve pil, büyük elektrikli süpürgenin artık kabinde daha sık kalabileceği kadar güçlüdür. Birlikte verilen emme fırçasıyla, zaman zaman komşuyu ziyaret eden bir kedinin bıraktığı saçlar sorun değildir. Philips, toplama kabındaki masada ve halıda kırıntıları emer. Ve arabadaki paspaslar cihaz için sorun değil. Emme açıklığının içindeki kauçuk dudak, emme kabı açılmadan önce düşmeyen içeriklere karşı koruma sağlamakla kalmaz.

Emme silme robotları çok yavaş temizler ve manuel temizlemeden çok daha fazla zaman alır. Cihazların motoru temizlik sırasında az çok yüksek seslere neden olur. Aynı anda odadaysanız, uzun vadede rahatsız edici arka plan gürültüsünü bulabilirsiniz. Bazı modeller aynı anda ememez ve silemez ve bir tür temizlik seçmek veya zemini iki geçişte temizlemek gerekir.

Özellikle sessiz bir a101 argan yağı kullanmak istiyorsanız, üreticinin dB spesifikasyonuna kesinlikle dikkat etmelisiniz. Genellikle diğerlerinden biraz daha yüksek sesle çalışırlar

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku