A101 akıllı bileklik 2019

★★★★☆

A101 Akıllı Bileklik 2019 arıyorsanız, bugün şanslı gününüz! İhtiyaçlarınıza ve zevklerinize en uygun ürünü seçebilmeniz için size özel hazırlanan A101 Akıllı Bileklik 2019 listemize göz atın. Profesyonel incelemelerden yararlanarak karar verip alışverişinizi tamamladıktan sonra arkanıza yaslanın.

En iyi fiyat

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat A101 akıllı bileklik 2019?

Tüketiciler haklı olarak a101 akıllı bileklik 2019 performansına yüksek taleplerde bulunurlar: Hemen hemen tüm kir parçacıklarını tek bir emişle çıkarmalısınız. Stiftung Warentest denetçileri, halı veya halıların yanı sıra sert zeminlerde mikroskop altında cihazların emme gücünü incelediler.

Satın alma kararınızı sadece alerjinizle hizalamakla kalmaz, aynı zamanda performansa, etki yarıçapına, torbaların veya kapların ağırlığına ve hacmine de dikkat edin.

WLAN ve uygulama özelliği: Birçok modern cihaz WLAN özelliklidir, böylece emme robotlarını uygulama, Alexa ve Google aracılığıyla iOS veya Android ile kontrol edebilir ve programlayabilirsiniz. İşlev akıllı telefonunuz tarafından devralındığından harici bir uzaktan kumanda veya zamanlayıcı gerekmez. Bu sizin için oldukça rahattır, çünkü akıllı yardımcınızı dışarıdan istediğiniz zaman yolculuğa göndermek için kullanabilirsiniz.

Test edilen a101 akıllı bileklik 2019, endişe verici derecede az kalıcılık sundu. Stiftung Warentest denetçileri, bazı kopyaların sadece sekiz dakika ila çeyrek saatlik tam hizmet süresinden sonra tam anlamıyla buharının bittiğini buldular.

Bu işlev, emme silme robotunun temizleme süresinin ayarlanmasını sağlar. Zamanlayıcı işlevi, robotun zeminleri ne zaman başlatması ve temizlemesi gerektiğini belirtmeyi mümkün kılar. Bu, cihazı çalıştırmak için kimsenin yerinde olmaması gerektiği avantajına sahiptir.

İdeal olarak, eklemler bu çalışma için geliştirilmiş bir eklem memesi ile temizlenir. Sofaritzen veya dar ve dolayısıyla erişimi daha zor olan diğer yerler de genellikle eklem memesi ile temizlenebilir.

Emme gücü ve dolayısıyla motorun gücü a101 akıllı bileklik 2019 watt cinsinden belirtilir. Bununla birlikte, yüksek bir watt otomatik olarak daha yüksek bir emme gücüne bağlı değildir. Elektrik faturasının gereksiz yere artırılmaması için cihazın genel yapısı da dikkate alınmalıdır. Temel olarak, daha güçlü cihazlar sadece daha emici değil, aynı zamanda daha gürültülü. Bu husus elbette seçerken dikkate alınmalıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku