A101 ahşap havluluk

★★★★☆

A101 Ahşap Havluluk arıyorsanız, bugün şanslı gününüz! İhtiyaçlarınıza ve zevklerinize en uygun ürünü seçebilmeniz için size özel hazırlanan A101 Ahşap Havluluk listemize göz atın. Profesyonel incelemelerden yararlanarak karar verip alışverişinizi tamamladıktan sonra arkanıza yaslanın.

En iyi fiyat

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar A101 ahşap havluluk?

a101 ahşap havluluk farklı seviyeler ayarlarsanız ayarlanabilen emme gücüdür. Bununla birlikte, daha yüksek emme gücü ile enerji tüketimi artar ve çalışma süresi azalır.

Emme gücü gayet iyi. En azından tüm hayvan kılı, kir, kum ve Co. görülebilir. emdikten sonra çıkarıldı. Halılarım olmadığı için emziklerin halılarla ne kadar derin olduğunu test edemedim.

Parke döşeme suya ve neme çok duyarlıdır. Bu nedenle silme suyu sadece aşırı dozlarda kullanılmalıdır. Özel bir elektrikli süpürge, emme ve silme işlevlerinin iyi bir kombinasyonunu sunar. Parke hafifçe temizlenir ve daha sonra tekrar kurutulur. Bu nedenle nemin parke nüfuz etme ve orada hasara neden olma şansı yoktur.

Vakumlama yaparken, a101 ahşap havluluk yavaş ve eşit bir şekilde ileri geri hareket ettirmelisiniz. Başka yerlerde çalışabilmeniz için arkasından çekmek için alt kısmındaki entegre silindirleri kullanın.

Küçük farklılıklar bile kullanımda açıkça görülebilir, örneğin, daha kısa saplı bir modelle daha fazla koşmanız ve böylece kiri dağıtmanız veya daha sık bükmeniz gerekiyorsa, masanın altında olduğu gibi erişilemeyen yerlerde emmek.

İpucu: Çoğu modelde kir doğrudan plastik bir kapta biter ve boşalırken havaya karışabilirken, alerji hastaları kağıt torbalarla bir vantuz kullanmalıdır.

Bu Makita a101 ahşap havluluk, karşılaştırmamızdaki en ucuz modellerden biridir. Bunun nedeni, diğer şeylerin yanı sıra, teslimatta pil ve şarj istasyonu bulunmamasıdır. Her iki bileşen de satın alınmalıdır. Öte yandan, sadece en gerekli işlevlerle donatılmıştır ve LED aydınlatma ve turbo modu gibi özelliklere sahip değildir. Emme gücü açısından arzulanan hiçbir şey bırakmayan ucuz bir cihaz elde edersiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku